Zařízení pro digitalizaci mikroskopického obrazu. V této kategorii naleznete kamery různých výrobců. Kamery nabízíme v široké škále hodnot jejich obrazového rozlišení (0,3 MPix - 10 MPix), a to včetně software aplikací s možností měření. Jsou zde zařazeny kamery určené jak pro vkládání do okulárových tubusů, tak pro umístění na trinkulární výstupy mikroskopů libovolných výrobců.


Digitální USB kamery Dino-Lite

Mikroskopické kamery Dino-Lite přinášejí široké možnosti využití v nejrůznějších oborech lidských činností. K dispozici je bohatá nabídka samostatně fungujících mikro-zoom modelů a jejich volitelného příslušenství (stativy, držáky apod.). S nimi dodávaný software je v CZ lokalizaci (návod i menu aplikace v českém jazyce, a také v mnoha dalších jazycích). Automatická bezplatná aktulizace.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C-mount kamery MOTIC (USB 3.0)

Uvedené kamery jsou určeny pro C-mount propojení s opticko-mechanickým adaptérem a následnou aplikaci na trinokulární výstup libovolného mikroskopu. USB 3.0 disponuje více než desetinásobnou rychlostí, přenosová rychlost je 5 Gbit/s, oproti USB 2.0. Kamery jsou včetně software aplikace s možností měření.

     

C-mount kamery speciální MOTIC (HDMI/USB,Wi-Fi)

Uvedené kamery jsou určeny pro C-mount propojení s opticko-mechanickým adaptérem a následnou aplikaci na trinokulární výstup libovolného mikroskopu. Přenos dat přes Wi-Fi, USB 2.0 nebo HDMI port. Kamery jsou včetně software aplikace s možností měření.

  

Digitální kamery Q-scope

Digitální mikroskopy Q-scope - vysoká kvalita obrazu v reálném čase. Široký sortiment ručních digitálních mikroskopů nabízí řešení pro širokou škálu aplikací jako je průmyslová kontrola kvality, lékařské a biologické vědy, forenzní vědy a vzdělávání, restaurátorství a mnoha dalších oblastech.


 

DOPORUČUJEME : Bezpečnostní tabulky Monitorovací-technika.cz Čerpadla Aquamax Pontec Sešity.net Ložiska přímo od zdroje Kontaktní čočky Baterie do mobilu
Oční optika Meteostanice obchod Zdravá výživa Edukafarm.cz Pohádky online