Mikroskopické preparátyMikroskopický preparát

Nabízíme širokou řadu kvalitně zpracovaných hotových preparátů, které jsou rozděleny do tématicky ucelených sad. Velmi vhodé pro vyučovací účely, ale i pro potřeby amatérských pozorovatelů. V nabídce jsou samostaně i krabičky pro mikroskopické preparáty.

 

Mikroskopické preparáty a další příslušenství můžete Koupit v e-shopu

 

Mikroskopické preparáty EUROS

Soubory 1 až 5 obsahují 25 preparátů z tělovědy člověka, zoologie a botaniky, vhodné pro základní a střední školy. V těchto pěti sadách je celkem 125 preparátů různých objektů. Sady Histologie I a II obsahují 23 preparátů z histologie člověka a savců. Amatérské sady jsou vhodné pro amatéry, kdy první z nich obsahuje 10 a druhý 25 preparátů. Každý soubor je uložen v plastikové krabici pro 25 preparátů, která má odklápěcí průhledné víko.

 

Mikroskopické preparáty KONUS

Preparáty KONUS jsou uloženy v dřevěné krabičce. Každá sada obsahuje 10 ks preparátů a náhradní krycí a podložní skla. Preparáty ze souborů KONUS nelze objednat jednotlivě

 

Mikroskopické preparáty ROSS

Sady trvalých preparátů vynikající kvality z produkce profesionálních laboratoří na dálném severovýchodě Ruské federace.

 

Sada trvalých preparátů

Velmi oblíbené a cenově mimořádně příznivé kombinované sady preparátů, které jsou uloženy v dřevěných krabicích. Všechny preparáty mají latinsko anglické označení včetně českého překladu.