Vítejte na Mikroskop - Mikroskopy.cz

Jsme rádi, že jste při Vašich toulkách internetem zabloudili právě na naše stránky, věříme, že Vám můžeme být nápomocni při Vašem rozhodování zda si pořídit nový mikroskop, zda si nechat třeba repasovat mikroskopy starý, sice už ne nejmodernější, přesto však stále dobře sloužící.

Naše nabídka mikroskopů, zobrazovací techniky, preparátů a dalšího příslušenství pro mikroskopy osloví jistě každého, ať se jedná o rodiče hledající pro své dítě malý školní mikroskop nebo o vědeckého pracovníka, který hledá pro své pracoviště na míru sestavený výkonný mikroskop, se skvělou optikou, osvětlením, záznamovým zařízením i softwarem na analýzu získaných údajů.
Mikroskopy MOTIC lze jistě považovat za značkové přístroje. Odpovídá tomu kvalita zpracování i jejich parametry. Jsou proto hojně používány na různých lékařských pracovištích i univerzitách. Rozhodnutím pro mikroskop MOTIC určitě neuděláte chybu, získáte kvalitní přístroj za nepřemrštěnou cenu.

Tak jako výrobce neustále rozšiřuje svoji produkci a inovuje jednotlivé řady, budou i na tomto webu přibývat další modely, případně ty stávající aktualizovány. Příjemné surfování na našich stránkách...

Novinky

Mikroskopy Motic nově v e-shopu

09.02.2010 09:35
Navštivte zbrusu nový internetový obchod s mikroskopickou technikou Motic. Naleznete zde celou škálu mikroskopů Motic včetně popisů a cen jednotlivých modelů. Věříme, že nový obchod vám výrazně pomůže s výběrem toho pravého mikroskopu pro vaše pozorování. Nabízený sortiment budeme postupně...

Mikroskopická sklíčka

27.01.2010 14:31
Výrazně jsme rozšířili nabídku mikroskopických sklíček, nyní už lze vybírat mezi několika typy jak mezi podložními, tak i krycími skly. Jednotlivé typy podložních skel jsou k vidění ve fotogalerii v sekci mikroskopická sklíčka.

Doprodej mikroskopů

08.10.2009 10:29
Využijte naší doprodejní akce k pořízení kvalitního mikroskopu za příznivou cenu. Jedná se o předváděcí nebo repasované přístroje ve výborném stavu. Naše servisní zázemí umožňuje na tyto mikroskopy poskytnout dvouletou záruční dobu. Akce trvá do vyprodání zásob. Více informací v sekci Výprodej...

Medical Fair Brno 2009

23.09.2009 10:51
Ve dnech 20.-23.10. 2009 se na brněnském výstavišti koná další ročník veletrhu Medical Fair Brno 2009. Můžete nás tam navštívit v pavilonu B, č. stánku 051. Současně prosíme za pochopení, že na Vaše dotazy z tohoto týdne bude odpovězeno se zpožděním.

MSV Brno 2009

11.09.2009 13:50
Vzhledem k naší účasti na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně ve dnech 14.-18.9. 2009, bude na Vaše dotazy z tohoto týdne odpovězeno později. Děkujeme za pochopení. Pokud se na veletrh chystáte, můžete nás navštívit v pavilonu C-I. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Laboratorní mikroskopy série B3

14.07.2009 08:59
Do sekce biologických mikroskopů jsme zařadili další řadu přístrojů Motic - sérii B3. Tyto mikroskopy přinášejí velmi solidní základy pro profesionální využití. Köhlerův princip osvětlení, křížový stůl, zaostřitelný kondenzor, do revolverové objektivové hlavice je možno...

Anketa

Podle jakých kritérií vybíráte mikroskop?

Celkový počet hlasů: 4642