Vítejte na Mikroskop - Mikroskopy.cz

Jsme rádi, že jste při Vašich toulkách internetem zabloudili právě na naše stránky, věříme, že Vám můžeme být nápomocni při Vašem rozhodování zda si pořídit nový mikroskop, zda si nechat třeba repasovat mikroskopy starý, sice už ne nejmodernější, přesto však stále dobře sloužící.

Naše nabídka mikroskopů, zobrazovací techniky, preparátů a dalšího příslušenství pro mikroskopy osloví jistě každého, ať se jedná o rodiče hledající pro své dítě malý školní mikroskop nebo o vědeckého pracovníka, který hledá pro své pracoviště na míru sestavený výkonný mikroskop, se skvělou optikou, osvětlením, záznamovým zařízením i softwarem na analýzu získaných údajů.
Mikroskopy MOTIC lze jistě považovat za značkové přístroje. Odpovídá tomu kvalita zpracování i jejich parametry. Jsou proto hojně používány na různých lékařských pracovištích i univerzitách. Rozhodnutím pro mikroskop MOTIC určitě neuděláte chybu, získáte kvalitní přístroj za nepřemrštěnou cenu.

Tak jako výrobce neustále rozšiřuje svoji produkci a inovuje jednotlivé řady, budou i na tomto webu přibývat další modely, případně ty stávající aktualizovány. Příjemné surfování na našich stránkách...

Novinky

Nové modely USB mikroskopů

06.05.2009 14:40
V nabídce digitálních mikroskopů jsou k vidění další modely jak laboratorního, tak i stereoskopického typu. Nabídka už obsahuje i základní modely této kategorie, vhodné pro začínající nebo základní školy.

Vyrobte si svůj preparát

24.04.2009 15:14
Nově jsme do nabídky zařadili podložní a krycí skla. S jejich pomocí si snadno vyrobíte vlastní preparáty pro Váš mikroskop. Tato sklíčka jsou velmi dobře použitelná i pro modeláře jako okna pro jejich modely. Více v sekci Mikroskopická sklíčka.

Další videomikroskopy v nabídce

24.04.2009 15:13
V sekci Digitální mikroskopy přibyly dva další přístroje. Jedná se laboratorní videomikroskopy DMBA200 a DMBA300 profesionální kvality s objektivy korigovanými na nekonečno. Součástí je kvalitní software s měřícími funkcemi.

Jak pracovat s mikroskopy

24.03.2009 19:00
Připravili jsme pro Vás jednoduchý návod, jak pracovat s mikroskopy

USB Mikroskop

23.03.2009 09:28
Přidány informace o USB mikroskopu - více na stránce USB mikroskop

Provoz na Mikroskop-Mikroskopy.cz zahájen

19.02.2009 10:44
Dnes jsme spustili naše nové webové stránky Mikroskop-Mikroskopy.cz . Věříme, že Vás naše nabídka mikroskopů zaujme a osloví svou šíří - v nabídce máme jednoduché školní mikroskopy pro žáky a studenty , ale i velké , plně profesionální mikroskopy pro laboratoře, vědecká pracoviště či vysoké školky....

Anketa

Podle jakých kritérií vybíráte mikroskop?

Celkový počet hlasů: 4642