Vítejte na Mikroskop - Mikroskopy.cz

Jsme rádi, že jste při Vašich toulkách internetem zabloudili právě na naše stránky, věříme, že Vám můžeme být nápomocni při Vašem rozhodování zda si pořídit nový mikroskop, zda si nechat třeba repasovat mikroskopy starý, sice už ne nejmodernější, přesto však stále dobře sloužící.

Naše nabídka mikroskopů, zobrazovací techniky, preparátů a dalšího příslušenství pro mikroskopy osloví jistě každého, ať se jedná o rodiče hledající pro své dítě malý školní mikroskop nebo o vědeckého pracovníka, který hledá pro své pracoviště na míru sestavený výkonný mikroskop, se skvělou optikou, osvětlením, záznamovým zařízením i softwarem na analýzu získaných údajů.
Mikroskopy MOTIC lze jistě považovat za značkové přístroje. Odpovídá tomu kvalita zpracování i jejich parametry. Jsou proto hojně používány na různých lékařských pracovištích i univerzitách. Rozhodnutím pro mikroskop MOTIC určitě neuděláte chybu, získáte kvalitní přístroj za nepřemrštěnou cenu.

Tak jako výrobce neustále rozšiřuje svoji produkci a inovuje jednotlivé řady, budou i na tomto webu přibývat další modely, případně ty stávající aktualizovány. Příjemné surfování na našich stránkách...

Novinky

Další stereomikroskopy v nabídce

26.06.2009 15:13
Stereoskopické mikroskopy jsme rozšířili o další dva zástupce. Jedná se o základní binokulární mikroskopy S-10 a S-20, s pevně daným zvětšením 20x. Série obsahuje mikroskopy s vertikálními hlavicemi nebo s úhlem vhledu 45 stupňů, různé možnosti osvětlení.

Inovované digitální a laboratorní mikroskopy

02.06.2009 20:15
Tak jak je slíbeno na úvodní stránce, reagujeme co nejrychleji na novinky ve výbavě mikroskopů. Motic vylepšil svoje laboratorní a digitální (USB) mikroskopy. Jedná se o biologické mikroskopy BA200 a BA300 a videomikroskopy laboratorního typu DMBA200 a DMBA300, které se...

Dobíjecí osvětlení pro mikroskopy 1802 a 1820

19.05.2009 10:37
Školní mikroskopy 1820, 1802 (i jeho jednodušší bratr 1801) mají nyní ve výbavě dobíjecí LED osvětlení. Tyto přístroje je možno po úplném nabití používat až 50 hodin bez připojení k elektřině. Stávají se tak ideálními pro použití v učebnách, kde je komplikovaný přístup...

Preparáty - fotogalerie

14.05.2009 14:30
Připravili jsme pro vás obrázky několika preparátů pořízených digitálním mikroskopem. Obrázky najdete v sekci Fotogalerie - preparáty.

Popis mikroskopu s obrázkem

13.05.2009 13:13
Pro snažší orientaci v parametrech mikroskopů jsme připravili popis školního modelu. Naleznete zde obrázek s popisem základních součástí mikroskopu a jejich funkce. Více v sekci Popis mikroskopu.

Dokument v ČT

08.05.2009 08:00
Česká televize odvysílala v rámci cyklu "Zašlapané projekty" dokument o vývoji zajímavého mikroskopu dvěma plzeňskými lékaři. Pořad je možno shlédnout na stránkách ČT, odkaz je zde.

Anketa

Podle jakých kritérií vybíráte mikroskop?

Celkový počet hlasů: 1803

DOPORUČUJEME : Bezpečnostní tabulky Monitorovací-technika.cz Čerpadla Aquamax Pontec Sešity.net Ložiska přímo od zdroje Kontaktní čočky Baterie do mobilu
Oční optika Meteostanice obchod Zdravá výživa Edukafarm.cz Pohádky online